Andy Warhol
Zebra
Id: 289701
litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 20/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce
zobrazeno: 5905x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 73