Anežka Medunová
Konvolut pěti kusů
Id: 31621
akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 19 x 29 cm, vše signováno, datováno, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1504x
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč