Angelo Jan Zeyer
Čertovka
Id: 235902
akvarel/papír, rozměr viditelný 47,5 x 68 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1666x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 800 Kč