Angelo Jan Zeyer
Čertovka
Id: 2284
akvarel/papír, rozměr 54 x 64 cm, signováno vlevo dole, drobné nečistoty v malbě vlevo dole, pod sklem zaprášeno, oděrky na rámu, původní stav, obraz publikován ve Zlaté Praze ročník 1913, číslo 3, strana 32
zobrazeno: 2861x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
22 100 Kč
Příhozy: 55