Angelo Jan Zeyer
Čtenářka
Id: 205612
akvarel/papír, rozměr malby 45 x 34 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1239x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč