Angelo Jan Zeyer
Kamenitý potok
Id: 301709
olej/plátno, rozměr 75,5 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám
zobrazeno: 1552x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
17 100 Kč