Na vyhlídce
Id: 8801
olej/plátno, signováno vlevo dole Zeyer, rozměr 50 x 60 cm, oděrky na rámu, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, zcela mimořádné autorovo dílo
zobrazeno: 1551x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
18.11.2015, 21:24:00
18.11.2015 | 21:19 | 4 500 Kč |