Anna Sequensová
Řeka pod hradem
Id: 90304
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 50 x 80 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, lehce znečištěná malba
zobrazeno: 1589x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč