Antal Neogrady
Venkovský motiv
Id: 229401
olej/plátno, rozměr 56 x 67 cm, značeno vpravo dole, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám, stav viz foto
zobrazeno: 1634x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
10 000 Kč