Anton Hlavacek
Park ve Znojmě
Id: 146603
kombinovaná technika/pastel/lepenka, rozměr 31 x 46,5 cm, signováno, datováno a popsáno uprostřed dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2225x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
8 600 Kč