Anton Hlavacek
Zasněžené hory
Id: 117403
olej/plátno, rozměr 64,5 x 96 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, obraz v dobrém stavu viz foto
zobrazeno: 1757x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč