Anton Kaulbach
Dívka na molu
Id: 165101
olej/plátno, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, malba na několika místech poškozena
zobrazeno: 2020x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
8 000 Kč