Anton Müller
U cesty
Id: 178514
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1178x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
4.4.2019, 21:34:00
4.4.2019 | 18:30 | 1 500 Kč |