Čas na serveru 16:34:17

Anton Windmaier
Krajina u jezera

Id: 524001

Krajina u jezera

  •  / Krajina u jezera / Anton Windmaier

olej/plátno, rozměr 44 x 97 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 964x

Vyvolávací cena:

15.10.2024, 20:29:00

28.9.2024 1:22 8 500 Kč