Antonie Brandeisová
Gondola před portálem paláce
Id: 322803
akvarel/papír/lepenka, rozměr 20,5 x 15,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, po
zobrazeno: 3640x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
58 000 Kč