Antonie Brandeisová
Motiv z Itálie
Id: 296601
olej/plátno/karton/překližka, rozměr 38,5 x 48 cm, značeno vlevo dole, opravený starší rám, přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové
zobrazeno: 3196x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
95 000 Kč
Příhozy: 73