Antonín Augusta
Makové pole
Id: 145311
olej/plátno, rozměr 38 x 48 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lokálně znečištěno
zobrazeno: 1998x
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 600 Kč