Antonín Brunner
Bretaňský tanec
Id: 439201
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rozeschlém rámu, v levém horním rohu poškozená malba (viz foto)
zobrazeno: 394x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 400 Kč