Antonín Brunner
Děti
Id: 291802
olej/plátno, průměr výřezu 40 cm, značeno a datováno ve spodní části, oděrky na rámu
zobrazeno: 1622x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč