Antonín Brunner
Dětská moučka
Id: 1371
tempera/papír, velikost malby 27 x 23 cm, signováno vpravo uprostřed, návrh reklamního plakátu, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2659x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 900 Kč
13.10.2014, 20:17:00
13.10.2014 | 20:14 | 1 900 Kč |