Antonín Brunner
Dudák
Id: 1728
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu 26 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, nalepeno na silný karton, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2821x
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč
20.1.2015, 21:21:00
20.1.2015 | 18:55 | 700 Kč |