Antonín Brunner
Japonky v automobilu
Id: 82306
kombinovaná technika/papír/karton, pravděpodobně se jedná o návrh plakátu, velikost malby 36,5 x 31,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2669x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 000 Kč