Antonín Brunner
Návrh reklamního plakátu
Id: 1763
kombinovaná technika/tuž/tempera/papír, rozměr listu 42,5 x 34,5 cm, signováno vlevo uprostřed, nalepeno na silný karton, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2143x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč