Antonín Brunner
Dáma na fotbalu
Id: 1395
tempera/papír, velikost malby 30 x 26,5 cm, signováno vpravo nahoře, návrh reklamního plakátu, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 2455x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč