Antonín Chittussi
Červánky nad řekou
Id: 178403
olej/plátno, rozměr 17,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, v minulosti restaurováno, jedná se o skicu z autorova raného období po příchodu do Francie, konzultováno a pravost potvrzena Prof. PhDr. Romanem Prahlem, CSc.
zobrazeno: 7538x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 77