Antonín Chittussi
Krajina s dvojicí stromků
Id: 345503
olej/plátno, rozměr 27 x 41 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen písemný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, Csc.,po
zobrazeno: 18076x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
275 000 Kč
Účastníci: 24
Příhozy: 77