Antonín Chittussi
Krajina v podvečer
Id: 176102
olej/dřevo, rozměr dle posudku 21,5 x 31 cm, viditelný rozměr 19 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám s původním štítkem, přiloženo odborné posouzení Mgr. Zdeňka Sejčka z roku 2009
zobrazeno: 22997x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
94 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 88