Antonín Chittussi
Na řece
Id: 376601
olej/dřevo, rozměr 22,5 x 35 cm, značeno vpravo dole, malba poškozena, poškozený rám, přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc.
zobrazeno: 8100x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
275 000 Kč
Účastníci: 29
Příhozy: 90