Antonín Chittussi - připsáno
U rybníka
Id: 481601
olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu a v malbě
zobrazeno: 5366x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
52 000 Kč
Příhozy: 57