Antonín Chittussi
Rybník se stromem navečer
Id: 715
olej/karton, rozměr 11,5 x 24,1 cm, signováno vlevo dole, odborně restaurováno, přiložen posudek PhDr. Romana Prahla, CSc. a restaurátorská zpráva Mgr. Pavla Blattného
zobrazeno: 7781x
Vyvolávací cena:
39 000 Kč
177 000 Kč
Příhozy: 65