Antonín Chittussi
Z Francie
Id: 256801
olej/plátno/dřevo, rozměr 17,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole, oděrky na dekorativní adjustaci
zobrazeno: 12350x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
175 000 Kč
Příhozy: 68