Antonín Ebert
Starý mlýn
Id: 120401
olej/plátno, rozměr 34,5 x 45 cm, signováno vpravo dole, datováno 1860, v minulosti restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 4235x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 58