Antonín Häusler
Z Malé Strany
Id: 102411
olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně čištěn
zobrazeno: 2944x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 48