Antonín Hudeček
Capri
Id: 2157
olej/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno monogramem AH vpravo dole, zaskleno, původní rámování, lehce zvlněný karton, potvrzení na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2878x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 055 Kč