Antonín Hudeček
Hoch u vody
Id: 182501
skica, olej/plátno/nalepeno na lepence, rozměr ve výřezu 32 x 20 cm, na zadní straně signováno s datací 1897 viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2893x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
76 000 Kč
Příhozy: 84