Antonín Hudeček
Lesní krajina s domy u potoka
Id: 364402
olej/plátno, rozměr 59,5 x 72 cm, značeno vpravo dole, oděrky na francouzském rámu, přiložen písemný soudně znalecký posudek PhDr. Luďka Jiráska, CSc.
zobrazeno: 1657x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
21 000 Kč