Antonín Hudeček
Mezi roubenkami
Id: 2201
olej/tempera/karton, rozměr 66 x 100 cm, značeno vpravo dole Ant. Hudeček, původní opravované rámování, obraz odborně čištěn, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, ve kterém se uvádí doba vzniku obrazu mezi lety 1909 - 1914, přímé paralely k obrazu se nacházejí ve sbírkách Národní galerie i dalších sbírkových institucí, po
zobrazeno: 3438x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
165 000 Kč
Příhozy: 59