Antonín Hudeček
Okořský podzim
Id: 405301
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 25 x 31 cm, značeno vlevo dole, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 1435x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 100 Kč