Antonín Hudeček
Pod Tatrami
Id: 438403
olej/karton, rozměr 18 x 25 cm, neznačeno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 3418x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 500 Kč