Antonín Hudeček
Podzim
Id: 74501
olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 2835x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
17 000 Kč