Antonín Hudeček
Potok
Id: 386802
olej/plátno, rozměr 110 x 130 cm, špatně viditelné značení vlevo dole, malba místy krakelovaná, nerámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 18775x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
160 000 Kč
Příhozy: 90