Antonín Hudeček
Potok
Id: 423002
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 2387x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 100 Kč
Účastníci: 18