Antonín Hudeček
Potok v lese
Id: 259
olej/karton, rozměr malby 43 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1938, na zadní straně popsáno, obraz i rám v perfektním stavu
zobrazeno: 6009x
Vyvolávací cena:
11 500 Kč
17 000 Kč