Antonín Hudeček
Rozkvetlé astry
Id: 228209
olej/silný papír, rozměr 51 x 66 cm, značeno na zadní straně, popsáno na zadní straně, zaskleno, lehce poškozená dekorativní adjustace
zobrazeno: 5379x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 000 Kč