Antonín Hudeček
Rozkvetlý den
Id: 263301
olej/lepenka, rozměr viditelný 48 x 63 cm, značeno vpravo dole, lepenka prohnuta, poškozený rám
zobrazeno: 1919x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
8 000 Kč