Čas na serveru 12:33:57

Antonín Hudeček
Rybník Landa u Vráže

Id: 512403

Rybník Landa u Vráže

  •  / Rybník Landa u Vráže / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 44 x 60 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1483x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 65