Čas na serveru 03:15:14

Antonín Hudeček
Rybník Landa u Vráže

Id: 512403

Rybník Landa u Vráže

  •  / Rybník Landa u Vráže / Antonín Hudeček

olej/karton, rozměr 44 x 60 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1130x

Vyvolávací cena:

11 500

2024,09-1,09,20,16,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu