Antonín Hudeček
Štrbské pleso
Id: 42101
olej/plátno, rozměr 100 x 148 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, restaurátorská zpráva z roku 1974 na zadní straně, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4004x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
91 000 Kč
Příhozy: 61