Antonín Hudeček
V parku
Id: 487601
olej/plátno, rozměr 100 x 115 cm (VELKÝ FORMÁT) značeno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, po
zobrazeno: 2136x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
36 000 Kč