Antonín Hudeček
Zimní krajina s řekou
Id: 336601
olej/plátno, rozměr 63 x 78 cm, značeno vpravo dole, mírně krakelováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 13889x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
28 000 Kč