Čas na serveru 16:34:24

Antonín Jindřich Vaňha
Slib lásky (podle Fragonarda)

Id: 525805

Slib lásky (podle Fragonarda)

  •  / Slib lásky (podle Fragonarda) / Antonín Jindřich Vaňha

olej/dřevěná deska, rozměr 24 x 33 cm, značeno a popsáno na zadní straně, rámováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1713x

Vyvolávací cena:

4 100